Ми здійснюємо оптовий продаж всього асортименту продукції, представленого в каталозі нашого інтернет-магазину: скатертини текстильні і вінілові, серветки і декоративні доріжки-раннери, скатертини в рулонах на метраж, захисні покриття на робочі поверхні столу «м'яке скло», текстильні кухонні набори з фартухів , рукавиць, прихваток і рушників, шторки для ванн і душа.

Вся продукція, представлена ​​в каталозі інтернет-магазину ТМ ХОРС-М регулярно піддається експертизам і має сертифікати ГСЕС, які підтверджують високу якість матеріалів.

Для оптових покупців ТМ ХОРС-М надає лояльні умови співпраці, вигідні знижки і регулярні акції.

Переваги покупки оптом в магазині ТМ ХОРС-М:

 Магазин співпрацює з клієнтами по системі роздрібного продажу (від 1шт), дрібного опту (від 12 шт одного найменування готових скатертин, 2рулонов метражних скатертин) і великого опту (від мінімальної фабричної упаковки: 36-60шт скатертин; 10 рулонів метражних скатертин
•  Автоматичне отримання додаткових знижок при покупці великої кількості найменувань товару;
•  Для великих оптових клієнтів, інтернет-магазин ТМ ХОРС-М надає індивідуальну ціну, в залежності від запиту клієнта.

•  https://tk.ua/uploads/fm/thumb_8.png
   Всі заявлені позиції завжди є в наявності у нас на складах!

•  https://tk.ua/uploads/fm/thumb_58.png
   Наші менеджери працюють з кожним оптовим клієнтом індивідуально: надають консультації по кожній відібраній позиції; пропонують максимально вигідну програму оплати і доставки замовлення; супроводжують весь процес документообігу. Можливо оформлення пакету документів на товар для різних видів підприємств і підприємців: з ПДВ та без ПДВ.

•  https://tk.ua/uploads/fm/thumb_59.png
   Доставку оптових замовлень ми здійснюємо по всій Україні.
Працюємо з провідними перевізниками: Нова Пошта, Автолюкс, Делівері.

https://tk.ua/uploads/fm/thumb_60.png
   Оптові продажі здійснюються відповідальними за опт менеджерами компанії. Для опрацювання оптового замовлення Ви можете написати запит на нашу пошту xmsale@yahoo.com, зателефонувати нам самостійно або замовити зворотний дзвінок - ми обов'язково Вам зателефонуємо.